< zpět

Aktuality

19.4.2016

Pyrotechnické rakety a rachejtle

Rakety, známé také jako rachejtle, jsou velmi oblíbenou a prodávanou zábavnou pyrotechnikou. Využívají se především k příležitosti různých oslav, například na Silvestra. Vy si je ale můžete užít samozřejmě i během celého roku, například na zahradní party, na svatbě, na oslavě narozenin, na setkání přátel ze základní či střední školy, nebo kupříkladu na teambuildingu kolegů z práce. Není prostě příležitost, na kterou by se zábavní pyrotechnika nehodila. Navíc vám můžete téměř 100% garantovat, že se to všem bude líbit. Kdo by totiž neměl už od malička rád ty barevné ohníčky a rozličné tvary na noční obloze?! Žádné petardy se tomu prostě nevyrovnají.

 

Zajímá vás sortiment, který u nás najdete? Chcete si vybrat rachejtle, které budou nejlépe kopírovat vaši představu? Potřebujete pomoci s výběrem? Máte specifická přání? Je zábavná pyrotechnika vašim koníčkem? V tom případě jste na správně adrese, protože právě tady si představíme jednotlivé typy rachejtlí, které si u nás můžete koupit.

Rakety čínské

Jedná se o malé pyrotechnické rakety II. kategorie, prodejné od 18 let. Při letu vydávají pískající zvuk a vše je nakonec zakončeno explozí. Děti tyto rachejtle naprosto milují, a to zejména kvůli jejich pisklavému zvuku. Ten se nikde neztratí! Například i velké ohňostroje můžete těmito rachejtlemi doplnit, a to jako zvukovou vsuvku do monotónních výbuchů ostatní pyrotechniky. Navíc se tato zábavní pyrotechnika vyznačuje velkou bezpečností, jednoduchou manipulací a vždy skvělým výsledkem. Na našem internetovém obchodě je nabízíme v balení po 12 kusech za 16 Kč.

 

A jak s čínskými raketami nakládat? Už při koupi či převzetí těchto raket se pořádně podívejte, zda je jejich balení nepoškozené. Následně balení opatrně otevřete, venku vsuňte špejli rakety volně do láhve či trubky, opatrně zapalte zápalnici a odstupte do vzdálenosti minimálně pěti metrů. Pokud rachejtle ani do deseti minut nevybuchne, opatrně ji hoďte do vody a v té nechejte zneškodnit.

Sada raket parachute

Zábavní pyrotechnika II. kategorie, která je prodejná od 18 let. Jejím efektem jsou barevné světlice snášející se na padáčku. Prodáváme je po 4 kusech za 78 Kč, přičemž každá z nich je jinak zbarvená. Tyto rakety jsou taktéž velmi vhodné například pro dětské oslavy, oslavy konce roku či svatby, neboť po odpálení této pyrotechniky můžete nechat děti chytat padáčky. Zabaví se díky tomu celá rodina.

 

Rakety mají na nebi krásný květinový efekt, který lahodí nejednomu oku. A díky různým barvám se nikdy neokoukají. I v tomto případě dodržujte bezpečnostní pokyny a celý ohňostroj si nejvíce užijete ve vzdálenosti alespoň 10 metrů.

Rakety Dragon

Tyto světlicové rakety jsou opět prodejné až od 18 let, protože se řadí do II. kategorie. Při koupi se můžete těšit na 12 kusů v různých barvách. Vše je za cenu 144 Kč. I když se jedná o jeden typ raket, všechny na nebi udělají jiný typ efektu. Můžete se proto těšit na krásnou podívanou v červené, zelené, modré nebo v bílé barvě. Díky této rozmanitosti se rakety Dragon hodí zejména na dětské party, narozeninové oslavy, Silvestry či jako zakončení zahradní slavnosti.

 

Manipulace s raketami je velice snadná, takže ji zvládne i začátečník. Samozřejmě je i v tomto případě důležité dodržovat správné zásady bezpečnosti a udržovat si patřičný odstup od již zapálené pyrotechniky. Stejně si pohled na ohňostroj nejvíce vychutnáte z dostatečné vzdálenosti.

Raketa Zink Salut 25 MM

Tato rachejtle se řadí do IV. kategorie, a to znamená, že ji mohou koupit a následně používat pouze osoby starší 21 let, které navíc vlastní také průkaz odpalovače ohňostrojů. Je vyráběna německou firmou Zink, která patří mezi jedničky na trhu. Jejím efektem je titánový pozdrav a v případě, že splníte všechny výše zmíněné podmínky, můžete ji zakoupit již za 159 Kč.

 

Jelikož je k manipulaci s touto pyrotechnikou nutné splňovat určité podmínky, hodí se tento ohňostroj zejména na větší oslavy, akce, koncerty, galavečery, silvestrovské oslavy či svatby. Například poslední zmíněné, tedy svatby, dokáží právě tyto rachejtle posunout úplně na jinou úroveň. Kdo totiž může říct, že na závěr oslavy uzavření nádherného svazku manželského měl nádherný ohňostroj profesionální úrovně? A žádná obyčejná petarda se tomu nevyrovná!

 

Pro lepší představu se mrkněte na video.

Rakety Dumbum

Raketa Dumbum  patří do kategorie II, a proto je prodejná od 18 let. Tento set raket obsahuje 4 kusy, které jsou dlouhé 72 cm. Můžete se těšit na show v podobě stříbrné stopy s titánovou detonací. Rakety doletí velmi daleko a nakonec své trasy vytvoří výbuch, který nikdo nepřeslechne. Tyto rachejtle se hodí spíše jako zvukové doplnění většího ohňostroje, neboť nemá žádný specifický barevný efekt.

 

Sadu raket DUM BUM prodáváme za 159 Kč. Stejně jako i s ostatními raketami, i s těmito je potřeba manipulovat velmi opatrně. Ideální je rachejtle volně vložit do vyšší trubky, ve které je také zapalte.

 

A jak vypadá v akci? Na to se podívejte ve videu.

Rakety Super Flash II

Řadíme je do II. kategorie a koupit je mohou všichni, kteří již mají 18 let. Rachejtle dodáváme v balení po pěti kusech a navíc také s odpalovací plastovou rourou, do které zasunete špejli. Jedná se o kvalitní pyrotechniku, jež vás okouzlí barevnými efekty. Vysoká kvalita a bezpečnost jsou u ní samozřejmostí. Každá raketa je opět jinak barevná, takže se můžete těšit na modrou, zelenou, purpurovou a také stříbrnou světlici. Naše prodejní cena je 165 Kč.

 

Rakety Super Flash II jsou vhodné třeba i na menší rodinné oslavy, které chcete něčím ozvláštnit. Nejvíce rády za tyto rachejtle budou samozřejmě děti, kterým kdykoliv vykouzlí úsměv na rtech. Ale ani rodiče dozajista nenechají chladnými. Přece jen nemusíte pouštět ohňostroj jen na Silvestra.

Raketa Zink Silver + Salut 25 MM

Raketa ZINK Silver je další raketou, která je řazena do IV. kategorie a tudíž je prodejná od 21 let s planým průkazem odpalovače ohňostrojů. Opět je vyráběná špičkovou firmou Zink, a proto ji mají v oblibě raketový znalci. Umí vykouzlit stříbrný chvost s titánovým pozdravem. Prodáváme ji za cenu 169 Kč.

 

Tyto rakety jsou vhodné opět na větší oslavy, jakými mohou být třeba koncerty, výstavy či svatby. Určitě je doporučujeme lidem, kteří se již pyrotechnikou nějakou dobu zabývají a dokáží si poradit i se složitějšími kousky. Máte-li cit pro rytmus, můžete s touto raketou vykouzlit skvělou podívanou i na určitou hudbu.

 

Pokud si její efekt nedokážete podle popisu vůbec představit, nevadí. Máme pro vás zase jedno ukázkové video.

Rakety Super Flash III

Patří do III. kategorie a mohou ji zakoupit všichni, jež dosáhli věku 21 let. Nemusíte přitom nutně mít planý průkaz odpalovače ohňostrojů. Nabízíme vám sadu těchto raket po 5 kusech v různých barvách, jako je červená, modrá, zelená, purpurová a stříbrná světlice. Koupit ji můžete již za 169 Kč. Nejlépe se na nebi vyjímá raketa purpurové a stříbrné barvy, neboť ty jsou méně obvyklé a na nebi vypadají velmi krásně.

 

Pokud byste tyto rakety chtěli vložit do programu vaší oslavy, svatby či ukončení dalšího roku, rozhodně je zkombinujte s některou z výše vyjmenovaných rachejtlí. Nejlépe se potom vyjímají s raketami DUM BUM, se kterými tvoří perfektní duo.

Raketa Zink 38 MM

Prodejná od 18 let, protože se řadí do kategorie II. Stojí 189 Kč a za tu cenu na obloze dokáže vykouzlit různobarevné koruny. Nabízíme ji v několika provedeních podle typu efektů, kterými disponuje. Vybírat můžete ze zeleného brokátu, se žlutými nebo bílými blikavkami, z modrého brokátu či z barevného mixu červeno-modro-stříbrné. Na svatby se hodí tyto rakety zejména v modrém brokátu, kdy krásně může ohňostroj ladit s celou svatební hostinou.

 

Stojí to za to? Posuďte sami v následujícím videu.

Raketa Zink 55 MM

Pro koupi této vysokoletné rakety, je nutné mít 21 let a zároveň také doložit průkaz odpalovače ohňostrojů. Patří totiž do kategorie IV. Dodáváme ji za 340 Kč s efektem zlatého brokátu s modrými konci nebo se stříbrnou korunou s červenými konci. A stejně jako předchozí rakety, tak i tyto dokáží na nebi vykouzlit nádhernou podívanou, na kterou vaši známí jen tak nezapomenou. Oproti předchozím raketám jsou ovšem tyto ještě monumentálnější a vaše přátelé, známé či jen náhodné kolemjdoucí dozajista ohromí.

Sada raket Démon

Jedná se o pyrotechniku, kterou mohou zakoupit osoby starší 18 let. Rakety Démon dodáváme po 7 ks v různých velikostech a s odlišnými efekty. Prodejní cena je 370 Kč. Jak už název napovídá, je tato sada vyloženě ďábelská. Minimálně efekt, který bude za sebou zanechávat, je velmi ďábelský. Vyzkoušejte třeba hned na vaší příští oslavě.

Rakety kulová puma

Prodejné od 21 let, protože spadají do kategorie III. Svoji narozeninovou oslavu si můžete zpestřit již za 640 Kč a těšit se můžete na 4 kusy fantastické světelné show. Všichni vaši kamarádí tak budou mít o zábavu postaráno. Samozřejmě, že se rakety Kulová puma nemusí použít jen na narozeninové oslavy, například i dětské party s nimi zpestříte a děti naprosto ohromíte.

Rakety Big mix

Patří do III. kategorie, což znamená možnost koupě až od 21 let. Jedná se o sadu největších raket, které můžete na našem trhu sehnat. Tyto největší rakety jsou prodávány po 5 kusech, kde 3 z nich jsou dlouhé 160 cm a 2 z nich jsou dlouhé 130 cm.

Jelikož se jedná o velkou pyrotechniku, je potřeba s ní pracovat velmi opatrně. Už dopředu si na rakety připravte pořádné trubky, do kterých je zasunete. Následně si vše naplánujte a až pak se pusťte do samotného odpalování. Rakety BIG MIX najdou své uplatnění na silvestrovských oslavách, které dotáhnou po celonočním rejdění k dokonalosti.

Sada raket Piranha

Spadají do II. kategorie a tudíž jsou prodejné od 18 let. Balení obsahuje 12 kusů světlicových raket v různých barvách. Nabízíme je za parádních 290 Kč. I když jejich název zní děsivě, jsou vhodné třeba i na dětské oslavy. Celá sada rakem vystačí na krásný ohňostroj a můžete si tak zpestřit jakoukoliv grilovačku či menší oslavu.

Pokračovat v nákupu Přejít do košíku
Zrušit Přidat do košíku
Doprava zdarma při objednávce nad 200€
Zavřít